|
2022-10-21 09:10 Vernissage Kommentera » Virklighetestroget NU PÅGÅR
min utställning i Linköping. Galleri Skådebanan.
Tack ALLA som kom. Välkomna imorgon. då är jag på plats mellan 12-15.

|
![]() |
2022-10-20 11:36 Vernissage Kommentera » Vernissagen gick fint. Jag har visst haft det lite körigt och missat att lägga in bildern från vernissgaen här.
Jag återkommer så fort jag kan. Läs mer » |
![]() |
2022-06-27 08:00 Vernissage Kommentera » Mitt tema ! ?! Det är dags att få till min utställning i GAlleri Rådhuset. Lilla galleriet.
Det har varit speciellt att leta upp de äldre bilderna. Jag har varit trogen mitt grundtema utan att riktigt ha koll. Men så är det väl?!
Sen har jag hittat några bilder från den första utställningen 2002.... Läs mer » |
![]() |
2021-09-15 20:30 Vernissage Kommentera » Fin vän och kollega ställer ut! I lördags tog jag mig till Linköping för att se Irynas utställning.
Det var väldigt härligt och färgsprakande 🍀
Läs mer » |
![]() |
2020-04-06 10:26 Vernissage Kommentera » UPPSKJUTET pga Corona! Som allt annat påverkas detta evenemang av vårt läge i Sverige och övriga världen. Vi hoppas att det kommer bli en utställning framöver. När? Ingen kan sia om det idag.
Sköt om er och fira en påsk där du är. Läs mer » |
![]() |